В центрі Одеси вимагають відставки начальника поліції та обласного прокурора

За словами організаторів акції, вона буде безстроковою, доти, доки не будуть виконані їхні основні вимоги – звільнення Жученка і Головіна.

У центрі Одеси, під стінами будівлі обласної прокуратури, сьогодні стартувала безстрокова акція, учасники якої вимагають відставки начальника Головного управління Нацполіціі в Одеській області Дмитра Головіна і прокурора області Олега Жученка, пише УНІАН.

Біля будівлі відомства зібралися близько 100 осіб, більшість з яких тримають плакати з портретами активістів Сергія Стерненка і Дем'яна Ганула, яких напередодні заарештували за участь в акції протесту в Міському саду.

На плакатах написи: «Не скорених - ламати!», «Він заважав продавати місто!», «Я - не остання жертва репресій!» та ін. Громадський порядок на акції підтримують близько 30 поліцейських.

За словами організаторів акції, вона буде безстроковою, доти, доки не будуть виконані їхні основні вимоги – звільнення Жученка і Головіна. Активісти також стверджують, що «все буде організовано за принципом і моделлю «прокурорського Майдану», завдяки якому було звільнено незаконно призначеного прокурором області Миколу Стоянова.

До будівлі прокуратури вже привезли дрова, піддони і бочки. Також доставили автопричіп, який відчепили і «припаркували» на місці. Все проходить спокійно, грає музика. Наметів поки що немає, але організатори обіцяють їх встановити.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram