В Україні хочуть облікувати усі автомобілі на бляхах

В Україні хочуть облікувати усі автомобілі на «бляхах»

Влада знайшла спосіб скоротити кількість авто на єврономерах.

Тема автомобілів на європейських номерах залишається актуальною. Кількість безчинства на дорогах змушує владу продумувати схему контролю за ввезеними автомобілями та їх новими власниками.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що всі автовласники повинні бути зрівняні у правах і зобов'язані платити ввізне мито однаково, – пише ТСН.

«Я вважаю, що закон повинен бути один для всіх і не повинно бути когось обраного. Повинна бути загальна система розмитнення в країні, якщо якісь непомірні ставки – давайте про це говорити»,
сказав Гройсман.

Володимир Гройсман зазначив, що уряд подав закон, який стане основним для посилення відповідальності за грубе порушення правил дорожнього руху автомобілями на єврономерах. У ньому відзначені схема реєстрації таких авто і принципи їх обліку.

«Ми подали закон, який є базовим для посилення відповідальності за грубе порушення правил дорожнього руху. І там написано про реєстрацію таких автомобілів, щоб ми чітко розуміли, хто на них їздить. Я впевнений, що це буде хороший крок для легалізації тих, хто управляє , – заявив міністр.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram