В Україні хочуть встановити офіційний День Галичини

До весни 2015 року відомі галичани хочуть затвердити День Галичини на офіційному рівні.

Про це сьогодні, 26 листопада, на прес-конференції розповів голова ГО «Європейська галицька асамблея» Володимир Павлів, інформує кореспондент «Вголосу».

«День Галичини нині є доцільним й актуальним. Тепер ми маємо обговорити й визначити дату проведення цього свята», – сказав Павлів.

За його словами, Галичина – це регіон, який упродовж багатьох років був недооціненим і не мав підтримки.

«Хоч Галичина не відділилася від решти України, вона все одно залишилась окремим регіоном. І таку відмінність потрібно використовувати, щоб перетворити наш регіон на лідера євроінтеграції. Європа в Україні має починатися з Галичини», – каже Павлів.

Утім він переконаний, що така ініціатива з визнання Дня Галичини викликатиме опір.

«Щоб позбутися цього опору, треба пояснювати доцільність запровадження Дня Галичини. Треба цю необхідність доносити до людей. Потрібно також це свято наповнити сенсом», – додав Павлів.

На його думку, варто обрати день, пов’язаний з подією, яка свідчила б чи про найбільший розквіт Галичини, чи про досягнутий успіх, чи про виявлений героїзм. Тому для визначення дати святкування Дня Галичини «Європейська галицька асамблея» проводить громадське обговорення цього питання.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram