В Україні на 1 рік продовжили митний збір на експорт металобрухту

Рада прийняла закон про мито на експорт металобрухту з поправками Порошенка.

Верховна Рада внесла поправки в закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку» з урахуванням пропозицій президента Петра Порошенка, – інформує Економічна правда.

За прийняття відповідного законопроекту №6382 з урахуванням зауважень голови держави проголосували 247 народних депутатів.

Як пояснила перед голосуванням представниця президента в парламенті Ірина Луценко, президент вказав на те, що продовження мита на експорт металобрухту на рівні 30 євро за тонну порушить міжнародні зобов'язання України, тому що не буде сприйнято як тимчасовий захід. Таким чином, доцільно продовжити дію мита не на 2, а на 1 рік.

Нагадаємо, на початку червня Рада проголосувала за законопроект №6382 і продовження на два роки дії збільшеного мита на експорт металобрухту. Ще два роки це мито складатиме не 10, а 30 євро за тонну.

Представництво ЄС в Україні виступило із закликом не продовжувати дію мит на експорт металобрухту, тому що цей крок порушить домовленість із ЄС щодо скасування цих мит.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram