В Україні пішов на спад ажіотаж навколо біометричних закордонних паспортів

В Україні пішов на спад ажіотаж навколо біометричних закордонних паспортів

В Україні ситуація з біометричними закордонними паспортами нормалізувалася тиждень тому, але поодинокі випадки затримки видачі документів у день-два ще спостерігались. Однак наразі й таких випадків немає.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«По всій території України більше немає черг на отримання нового біометричного закордонного паспорту», - заявив він.

Міністр зазначив, що зараз інфраструктура Державної міграційної служби та потужності поліграфкомбінату «Україна» перевищують щоденну кількість документів, що оформлюються.

«Сьогодні затримка видачі документу може бути пояснена лише ідентифікацією і тільки в тому випадку, якщо людина отримала внутрішній паспорт в населеному пункті, який зараз окуповано російсько - терористичними військами (Крим і окремі райони Донецької та Луганської областей)», - пояснив Аваков.

Він додав, що тепер Україна готується до наступного кроку у цій сфері - до використання електронного цифрового підпису в ІD-карті та до відкриття опції «заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ІD-карту за бажанням».

«Останні провокації країни-агресора демонструють необхідність впроваджувати нові безпечні документи. Це питання національної безпеки та безпеки суспільства - вважаю, що це завдання №1 для ДМС на найближчий рік», - зазначив Аваков.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram