В Україні відкрили інформацію про кінцевих власників усіх українських компаній

Державне агентство з питань електронного урядування та Міністерство юстиції України повідомили про відкриття в Єдиному державному веб-порталі інформації про кінцевих бенефіціарів усіх українських компаній.

«Так, завдяки спільній роботі Державного агентства з питань електронного урядування та Міністерства юстиції, інформацію про бенефіціарів усіх українських компаній оприлюднено на Єдиному державному порталі відкритих даних», – написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у Facebook.

Таким чином, Україна стала першою країною у світі, яка приєдналася до Глобального реєстру бенефіціарних власників – ініціативи Transparency International щодо сприяння прозорості й запобігання корупції.

«Відкриті дані – це основа побудови прозорої та ефективної держави, а також – потужне джерело розвитку комерційних і громадських проектів. Відтак ЗМІ та громадськість може вільно використовувати і аналізувати ці відкриті дані для публічного контролю, а IT-бізнес – для створення нових інтернет-сервісів і проектів, які збагачуватимуть економіку і стануть у нагоді своїм користувачам», – наголосив Прем'єр.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram