В Україні вводиться заборона на кіоски та білборди на тротуарах

В Україні вводиться заборона на кіоски та білборди на тротуарах

На пішохідних зонах тротуарів не допускається встановлення рекламних конструкцій, торгових кіосків, павільйонів, лотків, яток та ін.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, передає прес-служба міністерства.

В Україні ввели заборону на установку тимчасових споруд, рекламних та інших конструкцій Зазначається, що відповідна норма міститься в нових державних будівельних нормах (ДБН) В.2.3-5: 2018 Вулиці та дороги населених пунктів, що набирає чинності з 1 вересня.

«Пішохідні зони на те і називаються «пішохідними», оскільки призначені для пішоходів, для їх зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски, розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху по тротуарах і навіть може нести небезпеку для пішоходів», - пояснив нововведення Парцхаладзе.

Згідно з новими ДБН, на пішохідних зонах тротуару не допускається встановлення:

  1. дорожнього огородження і опор;
  2. рекламних конструкцій;
  3. тимчасових споруд (торговельних кіосків, павільйонів, лотків, палаток тощо);
  4. люків і дощоприймачів;
  5. сходів і ґанків будівель тощо.

Водночас, документ розроблений на заміну аналогічних ДБН 2001 року і поширюється на нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт наявних вулиць та доріг.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram