В Україні заборонили дитячий телеканал із російською ліцензією

Національна рада ухвалила рішення про заборону трансляції в Україні телеканалу «Multimania TV».

Як повідомляє прес-служба відомства, таке рішення було прийнято на засіданні 20 квітня.

«Здійснивши моніторинг зазначеного мовника, Національна рада виявила інформаційну заставку з текстом: «Свидетельство о регистрации средства массовой информации Эл № ФС 77-48609 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзор) 16.02.2012 телеканалу «Мультимания.ТВ», а також посилання на сайт телеканалу www.multimania.tv. Проте, на сайті відсутні будь-які відомості про те, що телеканал латвійський, натомість розміщуються тільки російські дозвільні документи, зокрема свідоцтво про реєстрацію та ліцензія Роскомнадзора», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що в ефірі телеканалу також зафіксовано трансляцію російськомовної неідентифікованої комерційної інформації (реклама або спонсорська інформація).

«Відповідно до українського рекламного законодавства трансляція/ретрансляція іноземних телепрограм, які містять рекламу і походять з країн, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення та не є країнами Європейського Союзу, заборонено», – зазначають у відомстві.

Український регулятор звернувся до Національної ради з питань електронних медіа Латвійської Республіки за роз'ясненням стосовно ситуації з європейською юрисдикцією телеканалу «Multimania TV», на що отримав відповідь, що 1 грудня 2016 року ліцензію ТОВ «VOXELL BALTIC» (Латвія) на мовлення для програми ««Multimania» було анульовано.

«З огляду на такі обставини, Національна рада ухвалила вилучення телеканалу «Multimania TV» з переліку програм, дозволених для ретрансляції», – йдеться у повідомленні.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 4 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Моя думка21 квітня 2017 14:02 Відповісти IP:  149.56.229.--- Не можна громадянам віддавати право не дивитись державі на вирішення що дивитись.
  Виходить "сам не можу не дивтись, нехай держава заборонить". Хіба там щось гіпнотичне у тих каналах?
  В школі добре вчитись з головою дружити і не потрібно нікого щоб вирішував що дивитись а що ні замісь тебе.
  Краще за fs , де присутні і популяризуються україномовні переклади, переживали б, на який після відновлення роботи посипались ддос атаки.
 • Моя думка21 квітня 2017 13:55 Відповісти IP:  149.56.229.--- Не заміняймо необхідність клепати патрони забороною дитячих російських телеканалів. Ера свобідної інформації і це добре, можна багато що порівнювати.
 • P, S21 квітня 2017 10:28 Відповісти IP:  89.105.247.--- Маразм крепчает.
 • КУЗЯ21 квітня 2017 10:12 Відповісти IP:  95.158.60.--- ПРАВИЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ
  ГНАТЬ ВНЮЧУЮ РУСНЮ С РУСИ КИЕВСКОЙ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram