В Україні зафіксували рекордні показники видобутку газу

Український добовий видобуток газу досяг максимального за останні 5 років обсягу – 42 мільйона кубометрів.

 

Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Укргазвидобування» на своїй сторінці у Facebook.

«ПАТ «Укргазвидобування» з 12 липня 2017 року перетнуло відмітку 42 млн кубометрів добового видобутку природного газу, що є максимальним значенням за останні 5 років», - йдеться в повідомленні.

Середній добовий видобуток газу за 12–16 липня становив 42,1 млн кубометрів - на 7,5% (2,9 млн кубометрів) більше за фактичні показники аналогічного періоду 2016 року.

З початку поточного року «Укргазвидобування» збільшило видобуток газу порівняно з аналогічним періодом минулого року на 253 млн кубометрів - до 8,15 млрд кубометрів.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

 • simply 17 липня 2017 20:58 Відповісти IP:  194.44.30.--- Закордонні фахівці, зокрема державні геологічні служби Канади, США, Австралії, Південно-Африканської республіки, оцінюють запаси України в 11-11,5 трильйона доларів.
  Україна видобуває 98 видів корисних копалин в 3,5 тис. родовищ. Всього ж в країні зареєстровано майже 9 тис. родовищ, зокрема, налічується 385 розвіданих родовищ паливно-енергетичної сировини. На сьогодні ми маємо 1,3 трильйона кубічних метрів підготовлених до експлуатації запасів природного газу. Вже в підтверджених родовищах газу у нас налічується 4,7 трильйона кубічних метрів.
  Близько 3 трильйонів кубічних метрів газу досліджується.
  Україна також володіє 68 млрд тонн вугілля різних сортів.
  За запасами урану країна на 5-му місці в світі.
  Джеоело: http://volianarodu.org.ua/uk/Ekonomika-i-biznes/Za-zapasom-korysnych-kopalyn-vazhko-uyavyty-taku-bagatu-krajinu-yak-nasha-Minpryrody

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram