В Україні збільшилась кількість нелегальних мігрантів

Кількість мігрантів, які незаконно перетнули кордон України, зросла на 26 відсотків у порівнянні із минулим роком.

Про це повідомив речник державної прикордонної служби України Олег Слободян у ефірі одного із українських каналів, передає УНН.

«В порівнянні з минулим роком кількість незаконних мігрантів в Україні зросла на 26 відсотків. Понад 2 тисячі незаконних мігрантів було затримано співробітниками прикордонної служби та близько 3 тисяч потенційним незаконним мігрантам ми не дали в’їхати на територію України», – сказав Олег Слободян.

Він зазначив, що, як правило, існує два шляхи перетинання державного кордону для незаконних мігрантів. Перший шлях – нелегальний, коли через посередників, у тому числі у правоохоронних органах, мігранти прибувають з Росії, зазвичай на ділянці Сумського загону. Потім переховуючись вони потрапляють до Закарпаття, а там за допомогою третіх осіб потрапляють переважно до Словаччини. Другий шлях – легальний, коли мігранти мають на руках фіктивні довідки про навчання, за допомогою яких вони потрапляють на територію України.

«Якщо говорити про лідерів країн постачальників незаконних мігрантів до України, то це країни пострадянського простору, такі як Молдова, Росія та Грузія», – додав Слободян.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm