В Україні знову введуть надзвичайний стан в електроенергетиці

Уряд України схвалить пропозицію Міненерговугілля про введення вшосте надзвичайних заходів на електроенергетичному ринку терміном на один місяць.

Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Я вкрай незадоволений: продовження надзвичайного стану відображає реальний стан в енергетичному секторі. 2,5 млрд неплатежів, повний безлад у розрахунках з підприємствами електроенергетики. Вугілля, як завжди, вже немає», - сказав прем'єр, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у Києві у вівторок.

Нагадаємо, 26 січня уряд на місяць продовжив дію надзвичайних заходів на ринку електроенергії для забезпечення надійної та безперебійної роботи об'єднаної енергосистеми України. 

Запроваджувані заходи є тимчасовими і термін їхньої дії не перевищує один місяць. Водночас Кабмін може продовжити цей період, але не більше ніж ще на один місяць. У період дії надзвичайних заходів усі суб'єкти ринку електроенергії, незалежно від форми власності, зобов'язані діяти за стандартами операційної безпеки функціонування об'єднаної енергосистеми з урахуванням оперативних команд держпідприємства «Укренерго».

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm