В Україну нарешті прибуло перше судно з американським антрацитом

Розвантажити його планують за 3 доби.

В ніч на 13 вересня до перевантажувального комплексу ДП «Морський торговельний порт «Южний» пришвартувалось судно Ocean Ambitious. На борту балкера 62 тисячі тонн енергетичного вугілля із США для ТЕС ПАТ «Центренерго».

Про це повідомляє ДП «МТП «Южний».

«ДП «Морський торговельний порт «Южний» впевнено виконує доручення Міністерства інфраструктури щодо прийому та відправки вугілля на українські ТЕС. На початку вересня ми завершили планову підготовку обладнання, адже у найближчий тиждень підприємство планує прийняти одразу чотири судна з вугіллям, загальним об'ємом понад 295 тисяч тонн: одне судно для «Центренерго», два судна для ДТЕК та одне для ТОВ «Єврореконструкція», – зазначив в.о. директора ДП «МТП «Южний» Віталій Жуковський.

За словами президента американської торговельної палати в Україні Андрія Гундера: «Співпраця компанії-члена Палати «Xcoal Energy & Resources» та ПАТ «Центренерго» – це визначний крок для розвитку українсько-американських торговельних відносин.

Як раніше писав «Вголос», 22 серпня у морському порту міста Балтімор відбулась церемонія відправки американського енергетичного вугілля для потреб ПАТ «Центренерго».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm