В Україну зайдуть ще два лоукости, - Омелян

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян перебуваючи із візитом в США анонсував захід ще двох бюджетних авіакомпаній на український ринок.
Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Міністр інфраструктури України висловив сподівання, що поява в Україні нових компаній-лоукостів збільшить пасажитропотік в українських аеропортах: «Сподіваюсь, за рахунок заходу лоукостів, в першу чергу, це Ryanair, а також ще дві авіакомпанії, які буде оголошено в найближчому майбутньому, ми зможемо переламати ситуацію, українські аеропорти суттєво наростять свій пасажиропотік, в першу чергу, це аеропорт «Бориспіль», який зможе збільшити пасажиропотік вдвічі: з 8 мільйонів пасажирів до 16».

За словами Володимира Омеляна, 70% українців, які подорожують до Європи, обирають автомобільний транспорт: «Вартість такої поїздки – близько 100 євро, якщо ми говоримо про автобус чи автомобіль. Коли ми говоримо про лоукости, то маємо на увазі ціну від 20 до 50 євро за один квиток. І я вірю, що після заходу лоукостів в Україну, пропорція, коли 70% людей подорожує автомобільним транспортом, 30% - авіаційним, зміниться дзеркально, і 70% пасажирів будуть обирати саме літаки. А така ситуація можлива, коли на ринку авіапослуг буде конкуренція».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram