В Уряді показали, куди долетять путінські ракети з Криму (ФОТО)

Агресор укріпив військові сили в анексованому Криму, а це потенційно загрожує усій Європі.

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб підготувало відповідну інфографіку.

«Так, у грудні 2015 року Чорноморський флот РФ поповнився двома малими ракетними кораблями «Зелений діл» та «Серпухов», оснащених ракетними комплексами «Калібр-НК». За інформацією воєнних експертів та повідомленнями російських ЗМІ, зазначені ракетні комплекси в разі використання ракет типу ЗМ-14 (SS-N-27 Sizzler) дозволяють уражувати цілі на відстанях до 2500 км», - кажуть в Уряді.

Разом з тим, у МінТОТ зазначають, що на випадок розміщення таких кораблів у Криму, в радіусі їхнього ураження опиняються практично усі європейські країни, а також країни Близького Сходу, Північної Африки, Передньої Азії та важливий стратегічний об’єкт - Суецький канал.

«Російська Федерація свідомо робить ставку на кораблі подібного типу, тому що Договір про ліквідацію ракет середньої і малої дальності 1987 року забороняє наземне базування крилатих ракет аналогічних ЗМ-14 за дальністю, в той же час корабель-носій таких ракет - порівняно недорогий і користується перевагою ведення вогню з акваторій, де він може перебувати під захистом берегових сил», - кажуть у міністерстві.

До всього, прес-служба зазначає, що 19 серпня 2016 року саме кораблі «Зелений діл» та «Серпухов», які на той момент входили до складу Чорноморського флоту Росії, здійснили три ракетні удари по Сирії.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram