В Японії два винищувачі ледь не зіткнулися з пасажирським лайнером

Пілоти двох винищувачів F-15 Військово-повітряних сил Японії влаштували небезпечну ситуацію в аеропорту міста Наха на острові Окінава – вони майже зіткнулися з пасажирським літаком. Льотчики бойових машин не почули наказ диспетчера, який забороняв їм вирулювати на злітно-посадкову смугу.

У результаті перший F-15 викотився на смугу, коли на неї готувався приземлитися літак Bombardier місцевої авіакомпанії Ryukyu Air Commuter, на борту якого знаходилися 85 пасажирів і членів екіпажу, повідомляє «Сегодня».

Диспетчер зумів зупинити посадку пасажирського лайнера, коли той був на висоті всього в 300 метрів. Обидва винищувача F-15 злетіли, навіть не помітивши небезпеку. Потім, за наказом диспетчера, на смугу благополучно приземлився пасажирський Bombardier.

Відзначимо, що аеропорт в місті Наха використовується як цивільною авіацією, так і військовою. Обидва винищувача злітали на екстрене перехоплення неназваного іноземного літака, який опинився недалеко від кордону повітряного простору Японії. Місцева авіаційна влада почала розслідування інциденту.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm