В Ємені від холери померло понад 240 осіб, - ВООЗ

У Всесвітній організації охорони здоров'я прогнозують, що протягом наступних півроку кількість випадків захворювання холерою може зрости до 250 тисяч.

Всесвітня організації охорони здоров'я (ВООЗ) заявляє, що протягом останніх трьох тижнів у Ємені зафіксовано 242 смерті людей через холеру, а кількість зафіксованих випадків захворювання за цей період становить понад 23 тисячі, повідомляє DW.

Як заявив у п'ятницю, 19 травня, представник ВООЗ у Ємені Невіо Загарія, у всесвітній організації очікують, що кількість випадків захворювання холерою протягом наступних шести місяців може сягнути 250-300 тисяч. «Ви повинні розуміти, що з такими цифрами ціна, яку ми заплатимо людськими життями, буде надзвичайно, надзвичайно високою», - зауважив представник ВООЗ. Загарія наголосив, що епідемія холери у Ємені є «безпрецедентною» за своїм масштабом.

Нагадаємо, 16 травня в Організації Об'єднаних Націй заявили, що епідемія холери загрожує 7,6 мільйонам людей у Ємені.

З вересня 2014 року в Ємені триває конфлікт - країна розділена між шиїтськими повстанцями-хуситами, котрих підтримує Іран, та адміністрацією президента Абд-Раббу Мансура Хаді, яка базується в Адені. Уряд Хаді підтримує коаліція на чолі зі Саудівською Аравією. Крім того, у Ємені активно діє терористичне угруповання «Аль-Каїда на Аравійському півострові».

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram