В Європі через морози замерзло вже більше 60 людей

Через холоднечу в Європі зафіксовано більше 60 смертей - переважно серед найбільш вразливих верств населення. Значна частка померлих - у Польщі.

Мінусові температури в Європі призвели до численних смертей людей - переважно не захищених від холоднечі безхатченків та біженців. Зокрема, відомо про щонайменше вісьмох замерзлих на Балканах, де тисячі людей у віддалених регіонах, відрізаних через снігопади, залишилися без опалення під час морозів нижче мінус 20 градусів за Цельсієм, передає «DW».

Трагедії сталися у Сербії, Албанії та Македонії - там загинули в основному люди похилого віку Холодна погода, що встановилася минулого тижня, забрала в Європі загалом вже 61 життя.  

За останню добу в Польщі загинуло шестеро людей, повідомили у вівторок, 10 січня, у кризовому центрі країни. У Румунії заявили про шість нових смертей від переохолодження за останні дні. Місцева влада у країнах закликає допомагати особливо вразливим верствам населення, зокрема безпритульним. Румунія також призупинила судноплавство Дунаєм і навчання у школах.

Після нищівної критики з боку гуманітарних організацій грецька влада пообіцяла організувати переселення біженців з наметових таборів до готелів. Мігранти скаржилися на нелюдські умови на тлі рясних снегопадів на всій території Греції.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram