Музикант Святослав Вакарчук, котрому соціологи прогнозують високий результат на весняних президентських виборах у країні, може приєднатися до “Самопомочі” Андрія Садового.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав політолог Юрій Ситник.

“У випадку з Вакарчуком це може бути Андрій Садовий, котрий товаришує з тим же путінським олігархом Михайлом Фрідманом: організація його фестивалів у Львові та кількість грошей, витрачених «Самопопміччю» на рекламу, свідчать самі за себе. Без Фрідмана «Самопоміч» цього, імовірно, просто не потягнула б”, — зазначив Ситник, відповідаючи на запитання, з якою командою Вакарчук може піти на вибори.

“Вакарчук — цілком олігархічний проект, за яким проглядаються український олігарх Віктор Пінчук і російський Михайло Фрідман. Останній, як відомо, засновник «Альфа-груп», один із фінансових стовпів сучасної РФ, якого США нещодавно внесли до санкційного списку найнаближеніших до Путіна осіб”, — додав політолог.

Більше про шанси Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського перемогти на президентських виборах читайте у статті: “Дайте мені хоч один телеканал і я з мавпи зроблю президента”.