Вандали зруйнували пам’ятник вбитим нацистами полякам на Львівщині (ФОТО, ВІДЕО)

На Львівщині у селі Гуті-Пеняцькій вандали підірвали і розмалювали нацистською символікою пам'ятник, встановлений 11 років тому в пам'ять про вбитих поляків у часи Другої світової війни.

Про це повідомляє ТСН.

Так, під час Другої світової війни військові Галицького добровольчого батальйону спалили село, яке було базою для польської самооборони та радянських партизан.

Історики вважають вандалізм провокацією, направленую на погіршення україно-польських відносин.

В свою чергу, представник «Правого сектору» Артем Скоропадський виключив причетність до знищення пам'ятника активістами партії.

«Правий сектор» визнає Польщу як стратегічного союзника», – зазначив він в коментарі польському виданню TVP.

За словами прес-секретаря, знищення пам'ятника може бути провокацією російських спецслужб, які хочуть вбити клин між Польщею та Україною.

Зазначимо, відео пам'ятника, який постраждав від рук варварів, спочатку розповсюдили у російських медіа.

-

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

 • факт 10 січня 2017 13:12 Відповісти IP:  82.145.222.--- Представники місцевої влади дізналися про інцидент сьогодні вранці.
  Повідомлення у поліцію надійшло теж вранці 10 січня. Притому, російські ЗМІ повідомили про це ввечері 9 січня з опублікованими відео і фото.
 • Дзюник10 січня 2017 11:33 Відповісти IP:  213.130.17.--- Просте питання...Чому вся провокація,що ведеться проти держави Україна вбирається в націоналістичний одяг?Адже могли просто зруйнувати,нагадити,вибачте,тим що завжди носять з собою - так ні...Привезли з собою фарбу,заздалегідь куплену,акуратно зафарбували...Чому навіть оті нижче написані провладні коментатори,підкреслено хамські,підкреслено ідіотичні - як отой смердючий тхір "лев" - і вони теж всі підкреслено сповідують націоналізм...Той самий вже на корню куплений євреями український націоналізм,який і так ледве дихає...Просто іде дискримінація української національної ідеї - і вона діє як СНІД, - вбравшись в націоналістичний одяг...
 • ЛЕВ10 січня 2017 12:26 Відповісти IP:  46.133.168.--- Дискредитація (ти говориш дискримінація) української національної ідеї можлива тільки в твоїй дурнуватій бошці, убогий...
 • НЕО10 січня 2017 11:22 Відповісти IP:  195.22.113.--- 100% москальська провокація, бо ні один, при здоровому глузді українець не буде малювати національний і визвольної боротьби стяги на знищеному пам'ятнику .
 • 10 січня 2017 11:07 Відповісти IP:  82.145.221.--- Провокатори підірвали меморіал убитих нацистами поляків на Львівщині.
  Історики вважають вандалізм у селі Гуті-Пеняцькій провокацією, скоєною для погіршення україно-польських відносин.
  Знищення пам'ятника може бути провокацією російських спецслужб, які хочуть вбити клин між Польщею та Україною.
  Історики вважають вандалізм провокацією, направлену на погіршення україно-польських відносин.
  Про це повідомили в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1», де поінформували: «Зазначимо, відео пам'ятника, який постраждав від рук варварів, спочатку розповсюдили у російських медіа». Джерело: http://[***]/news/kryminal/provokatory-pidirvaly-memorial-ubytykh-natsystamy-polyakiv-na-lvivshchyni-40711
 • ЛЕВ10 січня 2017 10:59 Відповісти IP:  46.133.92.--- Тільки тупа москальська сволота може намалювати прапор УПА поруч з символікою СС...
 • ups10 січня 2017 10:45 Відповісти IP:  46.202.176.--- сбу спить при пенсіонері-керівнику і це вже не перша провокація

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram