Вчені з’ясували несподівану користь від читання книг

Вчені з’ясували, що коли людина читає багато книжок, її мозок накопичує всю інформацію у підсвідомість, а тоді ретранслює у думки.

Саме тому під час розмови люди часто цитують літературних персонажів чи тексти.Коли людину про щось запитують, в її думках перш за все з'являються літературні фрази, які їй вже відомі.

Дуже часто люди не мають часу або забувають про книги. Але тільки книги можуть допомогти людині змінити світогляд і свої звички. Кожен літературний твір вчені вважають джерелом інформації і мудрості, пише gogetnews.

Науковці з’ясували, що читання зміцнює зв'язок між клітинами мозку людини. Це позитивно впливає на роботу мозку, рівень інтелекту і знижує ризик розвитку кількох захворювань. Разом з тим, читання книг може уповільнити процес старіння мозку.

Окрім цього, науковці виявили кілька корисних функцій від читання. Воно знижує ризик розвитку психічних розладів до 32%. Люди, які проводять за книгою більше 3,5 годин на тиждень, на 23% менше ризикують померти передчасно порівняно з тими, хто не читає зовсім. Книги рятують від стресу. Це, зі свого боку, знижує ризик інсульту і серцево-судинних захворювань.

Читання є одним з видів профілактики нейродегенеративних захворювань. Також у тих, хто любить читати, поліпшується якість сну.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram