Вчительку яка 25 років стояла у черзі на житло відселяють із подарованої квартири
27 12 2016 09:06

Вчительку, яка 25 років стояла у черзі на житло, відселяють із подарованої квартири

У Києві вчительку, яка чверть століття стояла у черзі на житло і зрештою отримала його до професійного свята, хочуть змусити звільнити подаровану квартиру.

Про це пише ТСН.

Апеляційний суд вирішив, що ордер на квартиру - недійсний, а отже, родина педагога живе там незаконно.

25 років вчителька із 30-річним стажем очікувала на квартиру і таки отримала її до професійного свята. Помешкання одразу приватизували, зареєструвалися, зробили ремонт. Щастя тривало два роки - до рішення Святошинського суду.

«Я трохи не вмерла. Дуже перелякалася. Я не хочу їхати до гуртожитку, на цей ремонт пішли абсолютно всі заощадження. Більше грошей я не зароблю. Це точно», - зазначає вчителька.

Опонентка вчительки Людмила Комліченко каже, що цю квартиру у неї захопили. Про це вона дізналася від сусідів, а повертатися назад боялася. Де її речі - вже майже шість років нічого не знає. Де сама прожила і чим займалася всі ці роки, говорити не хоче.

Натомість ситуацію пояснює адвокат. Каже, її клієнтка ще у вісімдесятих роках після заміжжя виписалася з квартири. А коли не вийшло, повернулася назад - вирішила не реєструватися.

«Реєстрації не було, тому що родина весь час дуже-дуже тяжко матеріально жила. І весь час малесенький борг тягнувся», - повідомляє адвокат.

Після смерті родичів, які тут офіційно жили, вирішила оформлювати реєстрацію, та через борг їй відмовили. Поки судилася, Святошинська РДА передала квартиру до реєстру вільного житла, а КМДА через департамент освіти - подарувала родині Дем'яненків. Хто визнав квартиру, у якій нібито жила людина, вільною, журналістам офіційно не пояснили, посилаючись на зміни в адміністрації. Неофіційно сказали, що документи можуть бути або в архіві, або невідомо де. Не бачили цього документа і в суді. Апеляційний залишив рішення суду першої інстанції без змін – Дем'яненки мусять негайно звільнити квартиру.

Тепер Наталія Дем'яненко подаватиме касацію і нові позови на тих, кого вважає винними. Виселятися її родина не планує, доки має хоч примарну надію, щоби залишити житло собі. 

-