Ведучого Миколу Вересня звільнили через поведінку в прямому ефірі

Телеканал NewsOne припинив контракт з ведучим Миколою Вереснем, який в прямому ефірі вилив воду на політолога Олександра Семченка після його висловлювань.

Про звільнення ведучого повідомив власник телеканалу Євген Мураєв у Facebook.

«Менеджмент каналу прийняв рішення припинити контракт з ведучим, а гостей, що опустилися до істерики, в ефір тимчасово запрошувати не будуть», – написав Мураєв, коментуючи інцидент в прямому ефірі.

Як пише Громадське, Вересень облив Семченка під час його суперечки другим гостем Сергієм Поярковим. До цього обидва кричали, політолог не давав задати запитання. Також Семченко звертався до телеведучого на «ти», назвав «пєтушком».  

Пояркова та Семченка тимчасово не будуть запрошувати на ефіри, додав Мураєв. 

Як відомо, раніше Олександр Семченко та Микола Вересень були колегами на Радіо Вєсті. Вересень вів програму «Шоу Вересня», Семченко – «Люди говорять».

В липні 2016 року ефір Семченка викликав негативну реакцію з боку ЛГБТ після тематичного ефіру. Активісти заявили, що ведучий вів себе нетолерантно по відношенню до представників ЛГБТ-спільноти. 

Зазначимо, що Семченко є колишнім чоловіком голови холдингу «Вести» Ольги Семченко, яка є цивільною дружиною екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка. 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 27 +

КОМЕНТУВАТИ

 • P S8 серпня 2017 12:39 Відповісти IP:  89.105.227.--- А взагалі, яка причина цього....... зміни прізвища, завстидався батька, він був досить авторитетним чиновником.
 • Дзюник6 серпня 2017 13:48 Відповісти IP:  89.105.239.--- Це був надзвичайно цікавий ефір...Я на нього натрапив випадково і вже відірватись не зміг...Шкода,що Вересень,який за часів Кучми отримав номінацію "Кращий журналіст року" перетворився в якесь безвольне,некомпетентне,напівідіотичне опудало із заплилою жиром мармизою олігофрена...У нього була перерва років з десять,чи то лікувався,чи в запою чи що...не знаю...Його б можна випускати на передачі як придурковатого ведучого,на контрасті ради рейтингу - тільки не пройде,багато пом"ятають його колишнього...В цій передачі одночасно зійшлись три холєричні придурки...це трохи забагато...Там тільки один єврєй-художнік в кепці чого вартий...
 • Добрий Українець5 серпня 2017 16:39 Відповісти IP:  51.15.134.--- Збуджені москалі-зрадники в Україні відчули трохи свободи слова. Води замало для таких - тюрми і депортація на Родіну звідки вони зявились в Україні. Ненатішусть прибалтами, які не роздали паспорти їм в 1991 і не знали януковичів ніколи.
 • Харків7 серпня 2017 10:22 Відповісти IP:  109.87.11.--- С В Я Т А П РА В Д А .
 • 20175 серпня 2017 17:24 Відповісти IP:  188.166.101.--- Проспись,хороняка. Правда всё равно победит! А ты со своей брехнёй и подменой понятий, сдохнешь, как скотина подзаборная от сивухи или от наркоты.
 • Економ5 серпня 2017 17:31 Відповісти IP:  79.172.193.--- Нема за окупантами і зрадниками ніякої правди. І ти всього лиш куплений троль, якому замовили брехню на українців писати.
  Нах пішов.
 • 20175 серпня 2017 18:14 IP:  46.101.89.--- Ты, видимо родился там, куда пытаешься всех послать. Живи и завидуй молча на этом причинном месте!
 • Гость5 серпня 2017 12:33 Відповісти IP:  91.185.88.--- А вам нравится агрессия Российской Федерации на Украину? Вам нравится агрессия Российской Федерации на Украину? Вам нравится агрессия Российской Федерации на Украину?, — «заело» Вересеня.
  «Нет никакой агрессии. Вы можете мне объяснить, где конкретно вы увидели агрессию Российской Федерации? Объясните. Вы задали вопрос, я хочу на него ответить, но вы просто плевали ядом в данном случае», — возразил политолог.
  «Пу-пу-пу-пу-пу», — прокудахтал Вересень.
  ----------
  «Это отличный способ ведения дискуссии. Мы, оказывается, петушка изображаем. Мыкола Вересень только что изображал петушка. Ну, так, может, вы и есть петушок, извините?, — поинтересовался Семченко.
  «Господин Вересень четко сказал, что у нас есть агрессия Российской Федерации», — присоединился к дискуссии активист Автомайдана художник Сергей Поярков.
  ----------
  «Нет у нас агрессии Российской Федерации… Я не называю Порошенко президентом, потому что нельзя назвать Порошенко президентом, он не был избран на законных выборах, а нельзя избрать законного президента на незаконных выборах. Если бы Порошенко действительно изображал настоящего президента Украины, он бы предпринимал действия, последствия которых мы на себе ощущали бы. Ощущали на своём холодильнике, на своём кармане — на всем ощущали бы», — пытался объяснить Семченко причину своей критики Порошенко.
  --------
  «Когда мы смотрим программу «Время», мы это все слышим», — возражал Вересень.
  -----------
  «А у нас все хорошо, у нас люди не умирают, у нас все замечательно, у нас людей не расстреливают. У нас, извините, на Донбассе нет Аллеи ангелов, на которой больше сотни детей похоронены, которых застрелили как раз эти каратели», — заявил политолог.
  -------------
  После этого в студии началась истерика Пояркова, который стал стучать по столу, заглушая Семченко и требуя слова.
  ---------------
  «Люди, которых убивают на востоке, они жители Украины, дома украинцев разрушают на востоке, эти люди Украина или что для вас украинцы? Для вас территория — Украина или люди, которые там живут. «Мы хотим вернуть» и при этом отключаем воду, отключаем электроэнергию, прекращаем поставки продуктов, а там два с половиной миллиона людей, которые, вроде бы, считаются жителями Украины», — продолжил политолог.
  ---------------
  Договорить Семченко не дал ведущий Мыкола Вересень, который вылил на него стакан воды и стал выгонять из студии.
  «Идите отсюда», — заявил Вересень.
  ---------------
  «Пошёл на х… Я не пойду, потому что это трибуна, позволяющая сказать правду. А то, что ты брешешь в эфире, то, что ты сейчас позволяешь себе — это хамство. Но я не отступаю… Типичное проявления агрессии. Именно из-за таких людей Донбасс и Крым восстали, и ушел из Украины Крым, и ушёл отчасти Донбасс, и сражается за себя. Потому что такие люди неспособны обсуждать ситуацию», — заявил Сенченко
 • Глядач5 серпня 2017 09:46 Відповісти IP:  62.210.129.--- То ж бачимо, що справа не в особистостях Семченка та Пояркова. І не у зогнилій фаховості старигана Миколи Вересня. Головна причина скандалу у студії - відсутність у ведучого достатніх офіційних аргументів, крім жбурляння водою, на реально правдиві доводи Семченка. Адже і цілому світу і украінцям відомо, що громадянську війну на Донбасі
  розпочали Турчинов з Парубієм. Саме злочинна нинішня київська влада вже четвертий рік старанно тягне країну у безодню. Тому навіть такі красномовні п.і.з.доболи, як Поярков і Вересень, не знаходять вже слизьких байок для зомбування глядачів програми.
 • Добрий Українець5 серпня 2017 16:42 Відповісти IP:  51.15.134.--- Скільки років хочеш за зраду? Поїдь громадянин України туди і спробуй не користись росіянам на Донабсі не послухати команд і прихотей російського військового. Потім розповіш про "гражданскую".
  Де ви д.ебіли тільки беретесь? З доларів російських вас шлюх купують. Твої діти - діти шлюхи-троля. Запамятай це.
 • 20175 серпня 2017 17:25 Відповісти IP:  188.166.101.--- Что, смелый на диване? Кверху жопой? Не нравится что-то, езжай на Донбасс. Тебе там быстро вправят мозг...Снайперской пулей.
 • Економ5 серпня 2017 17:32 IP:  79.172.193.--- Ти уже в "ДНР" кожен день на цьому сайті пишеш?
 • читач5 серпня 2017 08:47 Відповісти IP:  95.134.5.--- Вересень просто [***]ло...
 • Т.Д.5 серпня 2017 07:12 Відповісти IP:  159.224.167.--- Скажіть но,якщо ваша ласка,навіщо Вересень взагалі поперся працювати на NewsOne,цьому прокацапському каналі,українофоба та відкритого прихильника путінської агресії проти нашої країни,ідейного противника української держави й української незалежності,ватніка Мураєва? Невже було незрозуміло,що справжній українець,та патріот України,пан Микола,ніяк не вписується у компанію Вадіка Рабіновіча,Надюхі Савченко,Жені Червоненко,Тані Монтян,того ж Мураєва,Гужви,та інших одіозних особистостей,яких в Україні толерують,та терплять невідомо з яких причин?
 • Гость5 серпня 2017 07:51 Відповісти IP:  91.185.88.--- Тебе ли - смерду и диванному холопу, сомневаться в патриотизме великой Надежды Савченко, которая более 80 дней голосовала в "Кремлёвских застенках"?
  -------
  Я уже не называю Международные организации типа ОБСЕ, ПАСЕ, ООН, Госдеп, ЦРУ, президентов и премьер-министров государств типа США, Германии и дальше по списку, то есть, Обаму, Меркель и т.д., которые взывали к миру защитить Надежду Савченко и вызволить её из страшных "застенков Кремля", так как места мало.
  ---------
  Не берусь рассказывать о сумасшедшем хороводе украинской власти и населения Украины, в котором крутилась Украина, чтобы "визволити нашу Надю", "украинську надию".
  ---------
  Не буду перечислять титулы Надежды Савченко, полученные ею в "застенках кровавого Мордора" типа Герой Украины, Народный депутат Верховной Рады Украины, депутат ПАСЕ и т.д..
  ------------
  Оглашу её награды:
  Звание Герой Украины с вручением ордена «Золотая Звезда» (2 марта 2015) — за несокрушимость воли, гражданское мужество, жертвенное служение украинскому народу.
  Орден «За мужество» III степени (21 августа 2014 — за личное мужество и героизм, проявленные в защите государственного суверенитета и территориальной целостности Украины, верность военной присяге, высокопрофессиональное исполнение служебного долга.
  Церковный орден святого великомученика Георгия Победоносца (Украинская православная церковь Киевского патриархата, 1 марта 2015 — за борьбу со злом.
  Награда «За свободу» неправительственной организации Атлантический Совет США (2015)
  Номинация на премию Европарламента имени Андрея Сахарова «За свободу мысли» (2015)
  Премия «Світло справедливості» (2015)
  Почётный гражданин Червонограда.
  Международная награда Freedom Awards (2015).
  Лауреат польской премии «Орёл» Яна Карского (2016) — за закалённый дух в борьбе за человеческое достоинство и гордость.
  Специальная премия «Я свободна!» Всеукраинской премии «Женщина III тысячелетия» (2015 год)
  ----------
  С таким послужным списком Надя Савченко ложила на вас все, что может положить.
  Не смешно???)))))))))))))))))))))) Вы полные Д.Б.(с. - Лавров С.В.)
 • 20175 серпня 2017 08:42 Відповісти IP:  104.131.188.--- +100500!!!
 • Гость5 серпня 2017 07:54 Відповісти IP:  91.185.88.--- ))))))))))) Ошибочка вышла: не голосовала, а голодала.
  Хотя, вообще-то, не все ли равно?)))))))))
 • паниковский5 серпня 2017 06:44 Відповісти IP:  31.31.103.--- действуем по принципу бей своих?вот вата порадуется
 • Гость5 серпня 2017 07:04 Відповісти IP:  91.185.88.--- Это признание неудобной для Украины правды о происходящем на Украине. И эту правду озвучил украинец Евгений Семченко. Озвучил в прямом эфире.
  Учитывая, что за такую честность и смелость в "демократической" Украине сажают или даже убивают, у Семченка будут очень большие проблемы.
  А Вересень кем только и с кем только не был за свою "журналистскую" деятельность, более обтекаемого "журналиста" трудно найти.
 • Т.Д.5 серпня 2017 09:16 Відповісти IP:  159.224.167.--- Та да. Боря Немцов також постраждав за правду,"чєстнасть і смєласть",коли назвав Вавана Путєна-їб.анутим,чи йо.бнутим. Кремлівське Ху.йло вбило Бориса по-щурячому,сховавшись за кадирівських чеченців.
 • Т.Д.5 серпня 2017 15:54 IP:  159.224.167.--- Okay,I don't give a fu.ck,believe it or not. То що ти там,знову про подружку Нємцова,яка купила вже десяту квартиру у Києві,та п'яту у Парижі? Ну й що? Що з того? Покійний Нємцов не цурався жінок,на відміну від педофіла Путєна,та користувався успіхом у слабкої статі. Боря був одружений декілька разів,мав коханок,та дітей,від різних своїх пасій,про яких турбувався,й допомогав матеріально. Я вже вказав тобі,тьотю,що не цікавився цим питанням,а ще більше тим,де Дурицька взяла гроші на нерухомість в українській столиці. Як тебе,наприклад,не хвилює,що деякі фінансові експерти,з Америки та Великобританії,вважають Вавана Путєна найбагатішою людиною у світі,зі статком близько двохсот мільярдів доларів. Також,ні тебе,ні жодного зі ста сорока п'яти мільйонів ватних кацапів,не хвилює,що кремлівський пацюк,з 1999го року годує свій зомбований народ самим справжнісіньким,твоїми словами "гавнєцом",у вигляді пропаганди "вілікаруцкава",черносотенного та православного шовінізму,руского нацизму,та імперського фашизму. Продовжуйте жувати,ковтати,та не забувайте дякувати своєму гасподьбогу за цю гів.няну дієту. На здоров'ячко! Їж,тільки не обляпайся,свиня кацапська.
 • Гость5 серпня 2017 12:25 IP:  91.185.88.--- Не захлебнись в собственном дерьмеце.
  Это - Украинская пресса:
  -----
  Главный свидетель убийства российского оппозиционера Бориса Немцова Анна Дурицкая приобрела четыре квартиры в Киеве. Об этом свидетельствуют данные Государственного реестра вещественных прав на недвижимое имущество, которые есть в распоряжении ТСН, — утверждают украинские журналисты. — Все четыре квартиры находятся на проспекте Науки в Голосеевском районе столицы. Две из них Дурицкая приобрела 17 ноября 2015 года, ещё две — 8 декабря 2016-го.
  -------
  По данным ТСН, эти квартиры бывшая любовница Немцова сдаёт в аренду. Сама она живёт в квартире на Феодосийском переулке — деньги на это жильё Дурицкой дал Борис Немцов. Корреспондент ТСН несколько раз пыталась связаться с Анной Дурицкой, чтобы выяснить, откуда у неё средства на недвижимость в Киеве, но она избегает общения с прессой.
 • Гость5 серпня 2017 10:53 IP:  91.185.88.--- Это вы про того "оппозиционера", который был убит на прогулке с украинской б леди, пардон, на прогулке с украинкой с отсутствующей социальной ответственностью?
  Кстати, даже для такого слизняка и предателя, как Немцов, стремненько умереть в объятиях прости тутки.
  --------
  А ведь барышня за свою участь в этом убийстве немалый гешефт поимела - люди говорят, уже пятую квартиру в Киеве прикупила.
 • гость5 серпня 2017 07:30 Відповісти IP:  93.171.247.--- сeмчeнко - представитель “нетрадиционалов”.
  Это известно всем и давно. Прозвищем “петушек” семченко награждает всех, что-бы не подумали про него и не открылась неприятная правда
 • Т.Д.5 серпня 2017 11:33 IP:  159.224.167.--- Мадам,з приводу "ведра вазєліна",яке Семченко рекомендував взяти Порошенко на зустріч з Трампом,хочеться нагадати,що змащувати цим вазеліном анальний отвір,доведеться усім "дарагім росіянам",разом з Путєним,тобою,та твоїм чоловіком,після останнього закону американського Конгресу про антиросійські санкції,підписанного на днях,чільним керівником Білого Дому.
 • Т.Д.5 серпня 2017 11:27 IP:  159.224.167.--- Люди багато чого говорять,крім кількості квартир,куплених немцовською girlfriend,у Києві. Я наприклад,киянин,але такої інформації не маю. А ще,люди говорять,що Путєн-гомосексуальний педофіл,причетний до міжнародного наркотрафіку,та незаконної торгівлі зброєю. Ну,то й що? Ти ж у це не віриш. Ото ж бо.
 • Гость5 серпня 2017 10:42 IP:  91.185.88.--- Вот зачем это? Ведь главное здесь не то, что Семченко назвал ведущего "петушком", главное, что украинец в прямом эфире озвучил правду о лживости украинской власти.
  --
  Кстати, и Мыкола - не Вересень, а Сытник, и Семченко не Евгений, как я написала в комментарии, а Александр, но никто этого не заметил, так что не надо отвлекать от главного в информации - украинский политолог в прямом эфире заявил, что киевская власть врет.
  ----------
  Ры.эС. С таким же результатом в "представители нетрадиционалов" можно смело зачислить и Вересня.
  Кстати, с каких это пор Украину волнует определение "гей"? )))) Да, помнится, ваш Минздрав принял решение о признании неопределённого пола (Н.п.), так что у вас вопросов с ориентацией не должно возникать.))))
  ----
  Как и вопросов с другими моментами типа медицинской справки об умственной отсталости у председателя Верховной Рады Андрея Парубия.
  Председатель законодательной ветви власти Украины - освидетельствованный де Билл!!!! Уму непостижимо!
  --------
  В Гугле можно найти информацию о кредо Семченко: "Я буду делать все, что позволит моему сыну гордиться своим отцом".
  --------
  Кроме обращения "петушок", Семченко назвал Юрия Луценко "одноглазым пиратом, не замечающим преступлений власти", а Порошенко перед встречей с Трампом посоветовал взять "ведро вазелина". Что здесь не правильно?
  ------------
  О Семченко:
  «Политолог, экономист, юрист, доктор наук и просто ходячая энциклопедия. Работал политконсультантом, провел не один десяток информационных кампаний и даже получил PR-премию «Серебряная чайка» в номинации «Коммуникации в сфере экономики».

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm