«Верес» декласував у Львові «Карпати»

Футболісти рівненського «Вереса» розгромили у неділю у Львові «Карпати» (6:1) у грі 8-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі у складі рівненчан забили Сергій Борзенко (34-та хвилина), Михайло Сергийчук 45, з пенальті і 72), Руслан Степанюк (53), Василь Кобін (76, з пенальті) та Геннадій Пасич (83), у львів'ян - Хорхе Карраскаль (87).

«Маріуполь» завдяки голу Сергія Вакуленка з пенальті на 41-й хвилині переміг у гостях кам'янську «Сталь» (1:0).

«Чорноморець» з таким же рахунком здолав у Кропивницькому «Зірку». Гол в активі Дениса Васіна (36).

Завершиться тур сьогодні матчем на столичному НСК «Олімпійський» між  київським «Динамо» та «Олександрією».

Нагадаємо, у суботу «Шахтар» обіграв у Харкові луганську «Зорю» - 3:1. Голи: Сергій Кривцов (32-а хвилина) та Бернард (89) - у донеччан; Артем Громов (13) і Євген Апанасенко (69, у власні ворота) – у луганчан.

«Ворскла» та донецький «Олімпік» зіграли у Полтаві унічию (1:1). У складі господарів вже на 1-й хвилині відзначився Дмитро Кравченко, у гостей – Моха (27, з пенальті).