Ветерани просять не позбавляти партизана-вбивцю звання «Почесного громадянина Луцька»

13.10.2017 10:53
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Волинська обласна рада організації ветеранів України просить виконуючого обов'язки Луцького міського голови Григорія Пустовіта не допустити позбавлення звання «Почесний громадянин Луцька» у Антона Бринського – червоного партизана, який вчинив низку злочинів проти українського населення на Волині.

Про це йде мова у листі, який ветерани надіслали на адресу Луцької міськради. Копію листа оприлюднив депутат Луцької міськради Павло Данильчук.

У листі ветерани називають пропозицію позбавити Антона Бринського звання «Почесного громадянина Луцька» цинічною та безглуздою. На їх думку, ініціатива позбавити радянського партизана цього звання походить від «юних барабанщиків» з числа депутатів міської ради. Совєтські ветерани вважають, що такими діями депутати намагаються підтримати свій авторитет, який вони втрачають.

Вони просять не позбавляти Антона Бринського звання «Почесного громадянина Луцька» і погрожують звернутися до суду у разі його схвалення міською радою.

Зазначимо, що Антон Бринський став «Почесним громадянином Луцька» ще у 1971 році. Його партизанський загін тероризував українське населення, боровся з УПА та причетний до масового вбивства у селі Рафалівка Рівненської області. 

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram