Капела «Дударик», академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, найкращі солісти Львівської опери – Тетяна Вахновська, Тарас Різняк, Микола Кортуняк, неперевершена оперна діва Софія Соловій, неймовірна Оксана Муха, «Rock Orchestra» та інші виконавці – віршами сучасного і позачасового Шевченка! Добрі старі традиції Шевченкових вечорів у новому обрамленні – це новий проект капели «Дударика» «ШЕВЧЕНКО REVOLUTION»! Від класики до року – це сучасний і завжди актуальний Тарас Шевченко!

«ШЕВЧЕНКО REVOLUTION» – це сучасний і важливий концерт, на якому вартує побувати усією родиною, щоб багато зрозуміти про нього і, можливо, щось про себе.

«Навіть не уявляв, якою пластичною може бути музика у синергії з віршами Шевченка. «Садок вишневий» цього разу опинився в Тіролії, до «Зоре моя, вечірняя» акомпонує Бетовен, «Якби з ким сісти хліба з'їсти» в бостонському блюз-кафе, «Чи буду жить я на Україні, чи ні» – у R&B районах Нью-Йорку, і, звичайно, Лисенкові постромантичні елегії. Чи не сучасник той Шевченко? Приходьте, посмакуємо разом!», – розповідає автор ідеї та аранжувань Дмитро Кацал.

Попереджаємо: починається «ШЕВЧЕНКО REVOLUTION»  на сцені, потім у головах, а закінчується зміною в середині країни!

Дата почтаку «ШЕВЧЕНКО REVOLUTION» – 11 березня,  Львівська філармонія,  16:00 та 18:30 год.

 

 

Квитки тут:

https://gastroli.ua/events/11524

https://gastroli.ua/events/11524

 

Подія на Фейсбук:

https://m.facebook.com/events/548471258838778

https://m.facebook.com/events/357524358046732

 

Дударик на FB:

https://www.facebook.com/Dudaryk.choir/