Згідно з дослідженням судового експерту Гаральда Восса, щороку від 80 до 100 людей по всій Німеччині випадково гинуть від ризикованих практик під час мастурбації. Також дослідження розкрило химерні та небезпечні способи, якими чоловіки задовольнять себе.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на Daily Mail.

Експерт зазначив, що найпоширеніша причина аутоеротичної смерті – задуха. Заради яскравішого оргазму чоловіки перекривають собі доступ до кисню, але їм не завжди вдається контролювати ситуацію.

«Люди можуть втрати свідомість швидше, ніж вони думають», – каже дослідник.

Так, у Гамбурзі чоловік задихнувся у власному підвалі. Коли його знайшли, тіло та шия були перетягнуті ланцюжками, а поруч з ним також була порнографія.

Проте це не єдиний ризиковий спосіб задовільнити себе.

У Галле знайшли мертвим чоловіка, який затиснув свої соски ліхтариками з різдвяної ялинки. Він, імовірно, отримував задоволення від ударів електричного струму.

Окрім цього, у Гамбурзі чоловік, вдягнений у колготки, плащ, костюм для пірнання та з пакетом на голові помер, сидячи біля нагрівача та намагаючись розтопити шматочок сиру на своєму тілі.

За словами Восса, жертви, як правило, чоловіки, оскільки жінки «більш обережні та не ускладнюють так все».

Також, за словами експерта, не всі випадки стають відомими, адже сім’ї постраждалих часто соромляться розповідати або намагаються приховати причину смерті.

 

«Вголос»