Про це сказала віце-президент Європейської комісії – високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні на зустріч у Києві з президентом Петром Порошенком, повідомляє кореспондент «Укрінформу».

«Наша допомога спрямована на забезпечення територіальної цілісності і суверенітету України, що є надзвичайно важливим для безпеки Європейського Союзу», –сказала Могеріні.

Вона запевнила у незмінності позиції Євросоюзу щодо України: «Я хочу наголосити на незмінній підтримці Європейського Союзу територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України і тих зусиль, яких ми докладаємо у впровадженні Мінських угод. Ми обговорили поновлення повного суверенітету та територіальної цілісності України. Ми завжди надавали цим питанням нашу об'єднану підтримку».

Віце-президент ЄК зазначила, що наступного понеділка поінформує міністрів закордонних справ країн-членів ЄС про свій візит та спільну роботу з Україною, ситуацію на Донбасі.

«Ми також наголосили на чіткій відповідальності Росії за всю цю ситуацію, і, як ви знаєте, економічні санкції з боку ЄС щодо Росії повністю, напряму пов'язані із впровадженням Угоди про асоціацію», – наголосила вона.

 

«Вголос»