Від СБУ вимагають перевірити участь представників влади Львівщини у відзначенні Дня конституції Польщі у Львові

Від СБУ вимагають перевірити участь представників влади Львівщини у відзначенні Дня конституції Польщі у Львові

У Львівській облраді вимагають від СБУ перевірити участь представників Львівської міської ради та обласної влади Львівщини у заходах, що відбулися у Львові з нагоди відзначення Дня конституції Польщі.

Із відповідним зверненням на сесії Львівської облради виступив депутат від ВО «Свобода» Михайло Нискогуз, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, керуючий справами Львівської облради Валентин Харлов і заступник мера Львова Андрій Москаленко взяли участь у відзначенні Дня конституції Польщі у Львові.

«Разом з ними на цих заходах перебували і представники польської парамілітарної організації Стрілецький союз «Стшелец» імені Юзефа Пілсудського. Члени якої воювали проти Західноукраїнської Народної республіки», - уточнив він.

Також додав, що у той час, коли на Донбасі наші бійці захищали цілісність України, представники цієї організації ходили у військовій формі по Львову, проводили навчальні збори у львівській школі.

«Нас обурює, що представники Львівської міської влади та обласної влади Львівщини беруть участь у заходах з цією антиукраїнською організацією. Тому ми закликаємо СБУ перевірити участь у цьому представників влади та вжити заходів», – зазначив депутат.

Також реакції чекають і від голови Львівської облради та мера Львова.

Нагадаємо, 3 травня, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції Польщі. Участь у них взяли поляки і представники влади міста Лева та області. Тоді Генеральний консул Республіки Польща у Львові Рафал Вольський разом із польською громадою пройшли маршем центральними вулицями Львова на честь 227-ї річниці конституції Польщі. 

Більше про це можна прочитати за посиланням: «Львів – город русской, польськой і любой-другой слави?»

До слова, долучилася до заходу і польська парамілітарна організація Стрілецький союз «Стшелец» Юзефа Підсудського. 

Детальніше про її діяльність в Україні читайте у публікації «Вголосу»: «Союз стрільців Юзефа Пілсудського» у Львові: початок боротьби за «польське място»?

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram