Про це Клімкін сказав у Києві на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Королівства Данія Андерсом Самуельсеном, передає «Уніан».

«Ми протягом останніх місяців намагаємося врятувати мобільний зв'язок, щоб люди могли ним користуватися. Ми не отримали жодного дозволу на безпечний ремонт мобільного зв'язку. Ви знаєте, чому? Тому що окупаційна адміністрація затягнула туди якогось російського провайдера, і вже зараз його картки продаються в п'ять-сім разів більше, ніж до цього звичайні послуги українського оператора», – сказав міністр.

«І все, що відокремлює Донбас від України, воно веде окупований Донбас в нікуди. Воно не веде його в Росію. Воно веде окупований Донбас в нікуди, і те, що там на сьогодні реальна мафіозна структура, що заробляє на трафіках, починаючи від вугілля і до всього іншого, і розпилює на металобрухт реально те, що є власністю України і українських компаній, це все буде потім задокументовано, за це все треба буде відповідати, і за це потрібно буде платити», – переконаний глава МЗС.

 

«Вголос»