«З моменту закінчення сезону і до сьогоднішнього дня ми провели чимало бесід з Джимою, під час яких я намагався переконати Юлю в тому, що завершувати зараз кар'єру дуже рано, і що вона вийшла на той рівень, який дозволяє досягти ще багато чого в біатлоні.

І я дуже радий, що ми знайшли спільну мову і що Юля продовжить захищати честь України на змаганнях найвищого рівня. Вважаю, що в наступному олімпійському циклі Джима буде лідером збірної і разом ми зможемо створити боєздатну команду з прицілом на Пекін-2022.

Ми прийшли до єдиної думки в питанні передсезонної підготовки з метою зробити її максимально ефективною: оскільки Джимі підійшла методика тренувань Уроша Велепеца, який вивів її на новий якісний рівень результатів, і спортсменка довіряє цьому тренеру, ми домовилися з самим Урошем і зі словенською федерацією про те, що підготовчу роботу Юля буде проходити в складі словенської збірної», – повідомив Бринзак в інтерв’ю tribuna.com.

Нагадаємо, в березні Юлія Джима повідомила про те, що, швидше за все, вона не вийде на старт у наступного сезону.

Минулий сезон можна назвати одним з найкращих в кар'єрі Юлії – вона тричі піднімалася на подіум на етапах Кубка світу (дві «бронзи» на етапі в Естерсунді і одна – в Холменколлені). При цьому на Олімпіади-2018 українка виступила лише в індивідуальній гонці і стала в ній 20-ю.

Найвищим досягненням у кар'єрі Юлії Джими є золота медаль Ігор в Сочі-2014.

«Вголос»