Відомі українські компанії ігнорують санкції і продовжують торгувати в Криму (ФОТО)

11.01.2017 23:25
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
Незважаючи на санкції Євросоюзу, США та Канади після анексії Криму, через прикордонні пункти в Харківській області та зоні АТО українські виробники продовжують постачати свою продукцію до окупованого півострова.

Про це інформує сайт «15 хвилин», додаючи фото з супермаркетів.

Зазначається, що на січень 2017 року в окупованому Криму працюють кілька великих та відомих українських компаній. Одна з них, відома мережа супермаркетів «АТБ» лише змінила свої назви, але досі постачає українські товари до окупованого Криму.

Також, кілька десятків магазинів компанії «Єва» продовжують працювати в Криму так само як і до окупації. В них можна придбати ті ж товари, що і в магазинах мережі на материковій частині України.

Магазин відомого бренду українського дизайнера «a.TaN by AndreTan», хоча і не вказаний на офіційному сайті, розташований в Сімферополі за тією ж адресою, в тому ж торговельному центрі «Меганом», що і до окупації, пише видання.

Повідомляється, що на полицях супермаркетів окупованого Криму є продукція таких відомих українських торгових марок, як «Чумак», «Моршинська», «Оліс», «Біозон», «Верес» та інші.

Зі свого боку, менеджери торговельних мереж в Криму розповіли, що після початку блокади півострова, а потім введення урядом України заборони на постачання комерційних партій товарів до Криму, постачання української продукції туди йдуть через прикордонні пункти в Харківській області та зону АТО.
 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram