Відомо, чому чиновники замерзають у Волинській ОДА

Нарікання голови облдержадміністрації на безвідповідальність в роботі комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» при забезпеченні адмінбудинку обласної ради теплом – безпідставні і пов’язані з зовнішніми факторами.

Про це заявив в.о. начальника комунальної установи Віктор Талашко в доповідній записці для голови обласної ради Ігоря Палиці, інформує власкор «Вголосу».

«Працівники комунальної установи разом із інженерними службами ДКП «Луцьктепло» почали займатися вирішенням цього питання ще у минулому році. Але в звꞌязку з тим, що в деяких будинках, які межують поряд з приміщенням обласної ради, були встановлені індивідуальні теплові пункти, гідравліка системи опалення з котельні, що розташована на вул. Задворецькій, 21 до адмінбудинку змінилася. В результаті зник перепад тиску між подачею та зворотньою лінією, який тепер становить 0,46 МПа (при потребі 0,56 МПа на подачі). У свою чергу, це зумовило розбалансування системи опалення в адмінбудинку та її зупинки. Як наслідок, виник різкий перепад температур між подачею (+62,9 С) та зворотньою лінією (+ 25,5 С). На даний час вживаються всі можливі заходи щодо технічного вирішення цього питання. До його вирішення крім працівників комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» підключені технічні служби ДКП «Луцьктепло», - йдеться в доповідній записці в.о. начальника КУ «Управління будинком волинської обласної ради» Віктора Талашка.

Як відомо, на нараді 10 січня голова Волинської ОДА Володимир Гунчик поскаржився на нестерпні умови праці у кабінетах, які займають посадовці та чиновники обласної державної адміністрації через низьку температуру повітря.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm