Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на BBC.

CBS припинив участь Роуза у своїй ранковій програмі, а громадське телебачення PBS заявило, що припинить показ шоу Роуза, яке виходило на телеканалі кожен вечір.

В опублікованому раніше матеріалі The Washington Post говорилося, що в домаганнях Роуза звинуватили не менше восьми жінок. Ще дві жінки розповіли The New York Times про домагання телеведучого. За словами співрозмовниць видань, він дзвонив з непристойними пропозиціями, з'являвся в їх присутності оголеним і намагався торкатися до них без дозволу.

75-річний Роуз заявив, що не вважає всі висунуті проти нього звинувачення вірними, але вибачився за свою поведінку.

«Важливо, щоб ці жінки знали, що я чую їх, і я прошу вибачення за свою неналежну поведінку. Я відчуваю великий сором. Я час від часу вів себе бездушно і беру за це відповідальність», — йдеться в повідомленні телеведучого.

Нагадаємо, що з початку жовтня в США в сексуальних домаганнях були звинувачені продюсер Харві Вайнштейн, актори Кевін Спейсі і Дастін Хоффман, комік Луї Сі Кей, режисер Джеймс Тобэк і екс-президент Джордж Буш-старший. Вайнштейн в результаті звинувачень був звільнений з роботи, виключений з національної гільдії продюсерів.