Відомий боксер Микола Валуєв потрапив в базу «миротворця»

Він брав участь в підготовці «референдуму» на території окупованого півострова.

Колишній російський боксер, а нині депутат Держдуми Микола Валуєв виявився в списках бази злочинців, яку веде український Центр досліджень злочинів проти основ національної безпеки України «Миротворець».

Валуєв звинувачується в участі в пропагандистських акціях на території окупованого Росією Криму, а також у відкритому виправданні російської агресії.

Повідомляється, що в 2014 році він безпосередньо брав участь в підготовці «референдуму» на території окупованого півострова. Того ж року він незаконно відвідував Крим для участі в форумі "Таврида-2014" (10-20 серпня).

5 червня 2016 року російські пропагандистські ЗМІ широко висвітлювали, як Валуєв прибув «на підмогу» Керченському мосту, а в травні 2017-го політик відкривав лавки з видом на будівництво мосту.

Нагадаємо, що Валуєв був чемпіоном світу за версією WBA в суперважкій вазі. На професійному рингу провів 53 бої – 50 перемог, 2 поразки і один бій не відбувся.

«Вголос»

Теги: бокс

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Богдан15 липня 2017 17:07 Відповісти IP:  77.123.170.--- Коли це Валуєв був Миколою? Він все життя Ніколай. А з вашої писанини виходить, що українська та російська це є не дві окремі мови, а наша мова - ,,наречие великорусского языка". Бо як інакше пояснити той факт, що поляка ми назвемо Тадеушем, а не Тадеєм, американця назвемо Джорджем, а не Юрієм, а Путлєр для нас все одно - Володимир чомусь, а не Владімір... Задумайтесь...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram