Відомий громадянин ЛНР присягнув Растіковій Федерасці відео

Відомий «громадянин «ЛНР» присягнув «Растіковій Федерасці» (відео)

Американський боєць Джефф Монсон, який раніше отримав «паспорт «ЛНР» із рух екс-очільника бойовиків Плотницького, не зміг правильно вимовити назву країни, громадянство якої він отримав.

Так, Монсон отримав російський паспорт і приніс присягу російському законодавству. Проте правильно вимовити назву РФ він не зміг.

Російське агентство РБК виклало відео присяги Монсона, на якому він називає РФ «Растіковою Федераскою».

Як відомо, 47-річний Монсон є дворазовим переможцем змагань ADCC Submission Wrestling World Championship і чемпіоном світу по бразильському джиу-джитсу. В останні роки Монсон став втрачати популярність в США і все частіше виступав у Росії. Він неодноразово заявляв про свої симпатії до Путіна і бажання отримати російський паспорт. Найвідомішим поєдинком Монсона в Росії став бій з Федором Ємельяненко в листопаді 2011 року, в якому судді присудили перемогу російському спортсменові.

Також Монсон висловлював підтримку окупантам на сході України і їздив туди з виступами. У вересні 2016-го тодішній ватажок терористичної «ЛНР» Ігор Плотницький вручив Монсону «паспорт» фейкової «республіки».

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm