Відсьогодні у столиці здорожчав проїзд у громадському транспорті

Із 15 липня в Києві зросла вартість проїзду в комунальному транспорті .Так вартість поїздки в метро тепер становить 5 гривень, а в наземному транспорті( (автобус, трамвай, тролейбус і фунікулер) – 4 гривні.

15 липня набуло чинності відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів та вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, що працює у звичайному режимі руху».

У зв'язку зі зміною тарифу і поступовим виведенням жетонів з обороту в метро повернуться до використання старих, блакитних, жетонів. При цьому в касах їх будуть продавати по одному в руки, а автомати на станціях будуть видавати не більше двох у кожній транзакції. Поступово в підземці планують запровадити для разових поїздок квитки з QR-кодом. Пасажири зможуть використовувати жетони, придбані до подорожчання, до 31 липня. Обміняти старі жетони на нові з доплатою можна до 1 вересня, після цього вони стануть недійсними і обмін не буде проводитися.

У наземному транспорті після подорожчання проїзду вводяться нові талони з QR-кодом. Разові квитки старого зразка будуть дійсні до 31 липня. Якщо до цього часу квитки вартістю 3 гривні не будуть використані, їх можна обміняти на нові, зробивши відповідну доплату.

Разом з подорожчанням проїзду в столичному наземному транспорті підвищується і сума штрафів для безбілетників з 60 до 80 гривень.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm