Відсьогодні у столиці здорожчав проїзд у громадському транспорті

Із 15 липня в Києві зросла вартість проїзду в комунальному транспорті .Так вартість поїздки в метро тепер становить 5 гривень, а в наземному транспорті( (автобус, трамвай, тролейбус і фунікулер) – 4 гривні.

15 липня набуло чинності відповідне розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів та вартість проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, що працює у звичайному режимі руху».

У зв'язку зі зміною тарифу і поступовим виведенням жетонів з обороту в метро повернуться до використання старих, блакитних, жетонів. При цьому в касах їх будуть продавати по одному в руки, а автомати на станціях будуть видавати не більше двох у кожній транзакції. Поступово в підземці планують запровадити для разових поїздок квитки з QR-кодом. Пасажири зможуть використовувати жетони, придбані до подорожчання, до 31 липня. Обміняти старі жетони на нові з доплатою можна до 1 вересня, після цього вони стануть недійсними і обмін не буде проводитися.

У наземному транспорті після подорожчання проїзду вводяться нові талони з QR-кодом. Разові квитки старого зразка будуть дійсні до 31 липня. Якщо до цього часу квитки вартістю 3 гривні не будуть використані, їх можна обміняти на нові, зробивши відповідну доплату.

Разом з подорожчанням проїзду в столичному наземному транспорті підвищується і сума штрафів для безбілетників з 60 до 80 гривень.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Факт 15 липня 2017 12:50 Відповісти IP:  194.44.30.--- Врачу выгодно, когда вы болеете.
  Юристу хорошо, когда вы имеете проблемы.
  Транспортникам выгодно, когда вы много ездите.
  Автослесарь радуется, когда ваша машина сломалась.

 • ЗЛОДІЯМ-ТЮРМИ16 липня 2017 15:42 Відповісти IP:  107.167.108.--- ДЛЯ ЦЬОГО ОЛІГАРХИ ПЕРЕТВОРИЛИ РЕВОЛЮЦІЮ " ГІДНОСТІ" В РЕВОЛЮЦІЮ НЕСКІНЧЕНОГО ГРАБУНКУ ЗГІДНО ПРОТОКОЛІВ СІОНСЬКИХ МУДРЕЦІВ. Протокол №6 від сіонських мудреців.
  ... Торгівля, промисловість і спекуляція. У той же самий час треба посилено сприяти торгівлі і промисловості, а головне - спекуляції ... Треба, щоб промисловість висмоктала з землі і руки, і капітали і через спекуляцію передала б у наші руки всі світові гроші і тим самим викинула б усіх гоїв в ряди пролетарів . Тоді гої схиляться перед нами, щоб тільки отримати право на існування.
  ... .Підйом заробітної плати і подорожчання предметів першої необхідності. Піднімемо заробітну плату, яка, однак, не принесе ніякої користі робочим, бо одночасно ми зробимо подорожчання предметів першої необхідності нібито від падіння землеробства і скотарства.
  «Єврейський синдром-3» Едуард Ходос
  ЖИВЕМО ЗА ЗАКОНАМИ СІОНСЬКИХ МУДРЕЦІВ У 3- Й ХАЗАРІЇ
  .
 • P S15 липня 2017 10:30 Відповісти IP:  89.105.227.--- Для АРК (автономної республіки Київ) це не висока ціна, вони до дідька богаті, нехай платять.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm