Про це заявив Стівен Бланк, старший дослідник аналітичного центру American Foreign Policy Council у статті оприлюдненій сайтом Second Line of Defense, пише Голос Америки.

«Немає підстав вважати, що сама лише відправка ракет «Джавелін» (які ще мають прибути до України) достатня, щоб засвідчити серйозні наміри США та переконати Путіна вивести війська з України», – пише Бланк.

Як відзначає експерт, Україна все ще відчуває серйозну потребу у засобах військового спостереження та збору інформації, засобах радіоелектронної боротьби для протидії російським безпілотникам та розвідці. Україні також необхідно з нуля відбудувати свої ВМС, пише експерт.

Як відомо, наприкінці 2017 року американські ЗМІ повідомили з посиланням на джерела у Державному депарламенті про готовність Трампа схвалити план про продаж Україні протитанкових озброєнь. Пізніше речниця Держдепу повідомила про рішення адміністрації США посилити збройну підтримку України.

Як відзначає Бланк, щоб примусити Путіна відступити, Захід має не лише «підтримати реформи в українській оборонній галузі, а також урядові та економічні реформи», а і надати їй військові інструменти, які вона нездатна виробляти самостійно.

«Все вказує на те, що оборонна галузь України спроможна і значно розвинулась з 2014-го року. Але вона – нерівня технологічному рівню Росії у сфері військової розвідки та засобів радіоелектронної боротьби, які використовуються для наведення вогневих ударів», – переконаний Бланк.