Війна завжди комусь приносить гроші - учасниця АТО

Війна завжди комусь приносить гроші, - учасниця АТО

Фільм «Додому» дуже вразив – побільше б таких, аби люди побачили, що хлопці з АТО – це ті ж хлопці, що ходять вулицями і їх не треба цуратися.

Про це у коментарі кореспонденту «Вголосу» розповіла учасниця АТО Олеся Котлярова з Харкова після перегляду фільму про бійців АТО «Додому».

Олеся зазначила, що прийшла на презентацію, адже фільм знімали її земляки з Харкова. Сама вона - теж учасник бойових дій: воювала упродовж липня 2014 р. – серпня 2015 р. в батальйоні «Айдар». Там познайомилася зі своїм чоловіком зі Львова. Згодом вони одружилися та переїхали до міста Лева.

«Багато хто в тилу не бачив того, що бачили учасники АТО, тому їх інколи не розуміють. Ці люди можуть відкрито розказувати про страшні події війни, які важко сприймати іншим, - зазначила Олеся Котлярова. - Коли я була в АТО, друзі телефонували і питали, чи я жива, всі інші, яких яка вважала друзями, дзвонили і казали, щоб я на гранату наступила, щоб я не повернулась живою і т.д».

За її словами, дуже багато людей у Харкові вважають, що цю війну спричини люди з Майдану, а «Россєя – наши братья». У Львові їй живеться легше, адже тут атовцям допомагають більше. В Харкові бояться говорити про АТО, війну.

«Такі фільми потрібні Україні, але держава не дуже хоче їх фінансувати та й узагалі афішувати події війни на великих екранах. Бояться сказати, що в нас в Україні війна. Їм це вигідно, бо війна завжди комусь приносить гроші. Дуже важливо, аби воїнам надали відповідний статус», - резюмувала вона.   

Нагадаємо, сьогодні, 4 липня, у Львові, у ветеранській ресторації «Патріот», харків’яни презентували документальний фільм про повернення з війни бійців АТО –«Додому».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm