Влада не виконує своїх обов’язків щодо придбання квартири Ользі Ільків, - Ірина Сех

Влада не виконує своїх обов’язків стосовно придбання квартири зв’язковій Романа Шухевича, політв’язню Ользі Ільків.

Про це 12 червня 2017 року заявила голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина» Ірина Сех.

За її словами, уже другий рік влада не виконує рішень сесій Львівської обласної та міської рад про виділення коштів на придбання помешкання для Ольги Ільків.

«Свій 97-ий день народження Ольга Ільків, очевидно, зустріне в старому тісному помешканні. Таке враження, що влада знову робить усе для того, аби легендарна зв’язкова не отримала заслуженого житла. Голови облдержадміністрації та обласної ради, а також мерія Львова не виконують рішення сесії обласної ради про виділення коштів на житло Ользі Ільків як субвенцію міському бюджету. За моєю інформацією, обласна адміністрація ще досі не переказала 400 тисяч з обласного бюджету до міського, а міська влада не подала необхідного запиту щодо виділення цієї субвенції. Тобто Синютка, Ганущин, Садовий зовсім не поспішають виконувати своїх обов’язків», - зазначила Ірина Сех.

Вона закликала високопосадовців якнайшвидше вчинити всі дії, необхідні для придбання помешкання Ользі Ільків.

Нагадаємо, що минулого року за клопотанням ГО «Об’єднання українок «Яворина» та депутатів від ВО «Свобода», рішенням обласної ради 2016 року було передбачено співфінансування у сумі 400 тисяч гривень на придбання житла Ользі Ільків як субвенцію із загального фонду обласного бюджету міському бюджету м. Львова. Ще 400 тисяч мало бути виділено з бюджету м. Львова. Але міська влада не виділила коштів і не придбала квартиру. 

31 березня 2017 року на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку було розглянуто депутатський запит свободівки Ольги Шайдулліної та звернення учасників війни, громадських активістів та українських націоналістів, які озвучив голова ВГО «Сокіл» Юрій Черкашин на недавній сесії обласної ради, щодо придбання квартири зв`язковій Романа Шухевича Ользі Ільків. 

25 квітня 2017 року депутати на сесії передбачили 400 тисяч грн субвенції міському бюджету Львова на придбання житла Ользі Ільків.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram