Власник магазину у Києві, що знищив патріотичні графіті, не погоджував це з орендодавцем

Власник магазину, який знищив графіті, нанесені під час історичних подій «Революції гідності» на фасаді будинку по вул. Грушевського, не погоджував свої дії з власником будівлі, яким є Національна академія наук.

Про це йдеться в повідомленні Інституту історії України НАНУ в соціальній мережі Facebook.

«Підозрюємо, що графіті знищено власником магазину «Емпоріум», який є орендарем приміщення Інституту української мови НАН України, без узгодження з власником будинку (будинок по вул. Грушевського, 4 є власністю НАН України та перебуває на балансі Інституту історії України НАН України, який не погодив договір оренди Інституту української мови з власником «Емпоріум») і всупереч охоронного законодавства (графіті на Грушевського, 4 є пам'яткою історії згідно з наказом Міністерства культури України від 15.10.2014 № 869)», – наголошують у Інституті історії України НАНУ.

Згідно з повідомленням, співробітники Інституту історії України НАНУ та інших гуманітарних академічних установ, які розміщуються в будинку, вкрай обурені такими діями орендаря.

Як писав «Вголос», у Києві знищили патріотичні графіті, які були створені під час Революції гідності на фасаді магазину в центрі столиці. Український інститут національної пам'яті готує звернення в поліцію та до Генеральної прокуратури за фактом вандалізму.

Згодом невідомі розгромили магазин «Емпоріум» на вул. Грушевського у Києві.

Автор знищених «Ікон Революції» на фасаді будинку, художник Sociopath, вже висловився проти їх відновлення групою художників і хоче зробити це особисто.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram