Власник магазину у Києві запевнив, що графіті Майдану замалювали не за його наказом

Чоловік переконує, що всі ці роки навпаки займався реставрацією цих графіті.

Магазин елітних меблів, на якому замалювали знамениті графіті часів Майдану, зачинений після вчорашнього погрому. Зараз його вікна затягнуті чорною плівкою із написами, що магазин перебуває на реставрації.

Про це інформують у ТСН.

Із самого салону вивезли меблі, а керівник магазину Ігор Доценко заявив, що з цієї будівлі не виїжджатиме і після ремонту знову відкриє салон. Чоловік запевнив, що він не просив знищувати графіті і називає подію провокацією.

«Я був у повному шоці, мене вже чекали, почали фотографувати, якийсь підставний маляр. Я у нього запитав, він сказав, що йому сказали замалювати. Я не знаю, хто йому наказав. На це є слідство. Прокуратура відрила слідство, поліція відкрила справу, СБУ також. Я думаю, що такі три компетентні органи розберуться, хто вчинив цюпровокацію», – заявив Доценко.

Також чоловік запевнив, що навпаки ці роки стежив за графіті і цінував їх. Навіть займався їхньою реставрацією.

У коментарі до посту у соціальній мережі про знищення знаменитих портретів українських митців часів Майдану, керівник магазину назвав ці графіті «типовим стріт-артом, який час від часу видаляють комунальні служби».

Як писав «Вголос», у Києві знищили патріотичні графіті, які були створені під час Революції гідності на фасаді магазину в центрі столиці. Український інститут національної пам'яті готує звернення в поліцію та до Генеральної прокуратури за фактом вандалізму.

Згодом невідомі розгромили магазин «Емпоріум» на вул. Грушевського у Києві.

Автор знищених «Ікон Революції» на фасаді будинку, художник Sociopath, вже висловився проти їх відновлення групою художників і хоче зробити це особисто.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Багатогранність брехні4 вересня 2017 15:04 Відповісти IP:  204.85.191.--- У фейсбуці (якщо то його акаунт) Доценко перед цим доводив непотрібність малюнків "на заборі".
    Не розгромили його магазин в 2013-2014. Міг проявити вдячність не чіпаючи це графіті.
  • Харків5 вересня 2017 00:10 Відповісти IP:  109.87.11.--- Тепер він скаже, що то обліковий запис на фейсбуці не є його і що взагалі це він малював ті малюнки під час Революції та при цьому кричав "Слава Україні!".
  • Крук5 вересня 2017 17:02 Відповісти IP:  188.116.11.--- Як сбушник отримавший ногою від Парасюка?

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram