Водій «Range Rover» у Києві розбив губу американцю, який знімав його паркування

На вул. Володимирській у Києві вчора ввечері, 11 січня, водій «Range Rover» вдарив в обличчя американця, який знімав паркування позашляховика.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

За словами учасників, до елітного кафе приїхав драйвер, щоб забрати нетверезого відвідувача з дівчиною. У цей момент підійшов паркувальник і попросив негайно звільнити місце для «генерала на «Range Rover».

Чоловік-американець почав знімати процес паркування на відео, як раптом до нього підійшов водій позашляховика з вимогою припинити зйомку і вдарив чоловіка в обличчя, розбивши губу.

На місце прибув патруль поліції, поспілкувався з водієм «Range Rover», який напав на американця, і поїхав.

Потерпілий американець по допомогу не звертався. Чоловік завтра відлітає з країни.

-

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Володимир Путенко15 січня 2017 19:08 Відповісти IP:  46.63.68.--- Як це патріотично. Ці всі дописи, як і дописи на теми: Бандера, на Росії (тоді, як Т.Г.Шевченко в «Заповіті» писав – «…на Вкраїні милій...»), Трамп, війна (яку спеціально для цього спровокували), держмова, єдина помісна церква та т.п., є лише звичайним відволіканням від того, що «післямайданна» влада по суті поставила під великий сумнів подальше існування України, як держави, так і суспільства (культури), а також – подальше життя (виживання) на українській землі народонаселення України. Ви ж усі прекрасно знаєте, що зараз пересічний громадянин (житель) України просто неспроможний одночасно проплатити за енергоресурси і комунальні послуги та придбати хоча б саму просту (найдешевшу) їжу для себе і сім'ї (не кажучи вже про щось інше). Особливо в тяжкому стані літні люди (пенсіонери), які якраз і створили те, що на даний час розкрадене (дорозкрадають залишки). Всі ж будуть (вже є) в боргах. То що ж буде, у нас у всіх за борги відберуть житло (останню власність) і де ж (на що) ми будемо жити? А, нажаль, як показала реальність, більшість з цих «патріотичних» дописувачів нічим не відрізняються від більшовиків та насправді є ворогами українського народу та руйнівниками України. І ХАЙ МЕНЕ ПОКАРАЄ ВСЕВИШНІЙ, ЯКЩО Я БРЕШУ. А «Українська правда» та «DEPO України» не хоче чути правди (чи бояться правди?) та забанили мене, як і деякі інші наші «вільні» сайти. От і «СВОБОДА» на Вкраїні.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm