Воїн детально проаналізував «поранену депутатську ногу» Дейдея

Осколкове поранення нардепа від «Народного фронту» Євгена Дейдея, яке він нібито отримав під Авдіївкою, є досить суперечливим.

З огляду на рану, відповідний осколок навіть може вбити людину, зазначає боєць Олексій Бик у Facebook.

«Я мав нагоду бачити деяку кількість осколкових поранень. Але серед них не бачив жодного у ногу навиліт без пошкодження судин чи кістки. Це просто дике, непристойне везіння. З таким щастям, як каже одна розумна людина, довго не живуть», – зазначає воїн.

За словами військового, розмір осколка та його маса, судячи з рани, є невеликими, щоправда, навіть він міг вбити людину:

«Тому виникає одразу кілька запитань. Наприклад, чому вхідний і вихідний отвори є практично однаковими за розміром? Для такого характеру ушкоджень швидкість осколка має бути близькою до максимальної. Але така швидкість буває лише одразу після вибуху, а потім поступово зменшується. Тобто, щоб осколок міни 82 міліметри пробив навиліт депутатську ногу та лишив однакові рани на вході та виході, Дейдей мав стояти дуже близько до самого вибуху. Але тоді чому тільки один осколок перебував у епіцентрі вибуху міни, коли густота розльоту є ще дуже щільною?»

Олексій Бик підкреслює, що, якщо Дейдей стояв далеко від вибуху, то осколок мав бути крупнішим, щоб пробити навиліт ногу:

«Але тоді б легко відрізнялися вхід – вихід або взагалі б ногу розворотило і, знову-таки, зачепило судини чи кістку. Маленький осколок просто застряг би у тканинах. Вхідний отвір ззаду чи спереду? Осколки досить зрідка летять паралельно землі, зазвичай входять під деяким кутом. А тут за характером проходу навиліт більше схоже на кульове, проте абсолютно не кульове».

За словам бійця, у той час, коли нардеп зазнав поранення, обстрілів не було.

Як уже писав Вголос, нардеп від «Народного фронту» Євген Дейдей зазнав осколкового поранення у Авдіївці.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm