Ліквідована розвідгрупа висунулася вперед ймовірно для проведення розвідки. Однак їм це не вдалося — вони отримали адекватну відповідь від захисників України.

Відео ліквідації бойовиків опублікували волонтери на сторінці “Повернись живим” у Facebook.

Українські війська спостерігали за пересуванням бойовиків-розвідників до певного часу.

“Коли окупанти не поспішаючи почали повертатися у свій “русский мир”, українським воїнам урвався терпець. Вони відкрили вогонь із гранатометів. Результат — на відео”, — йдеться у дописі.

Українські військові знищили розвідгрупу бойовиків на Світлодарській дузі

Це сталося на передових позиціях українських військових у районі Світлодарської дуги. В один з днів тут вирішили «прогулятися» знахабнілі бойовики. Відчувши себе невидимими, вони висунулися вперед, щоб, судячи з усього, провести розвідку. Весь цей час за пересуванням «гостей» спостерігали наші військові. Коли окупанти, не поспішаючи, почали повертатися у свій «русский мир», українським воїнам урвався терпець. Вони відкрили вогонь із гранатометів. Результат – на відео. Розгледіти ворога, зберегти власні життя та дати відсіч бойовикам наші захисники змогли завдяки спеціальним камерам. Вони, зокрема, допомагають своєчасно реагувати на дії знахабнілого ворога та випереджати окупантів. Один комплект такої життєво важливої камери, включно з установкою та кріпленням, коштує приблизно 90 тисяч гривень. Наразі є потреба у трьох таких комплектах загальною вартістю близько 270 тисяч гривень. Допомогти придбати комплектуючі для камер та врятувати життя нашим захисникам кожен може тут: https://goo.gl/SfRppMВідео: Андрій РимарукМонтаж: Demid JohnwuФонд «Повернись живим»

Опубліковано Повернись живим Понеділок, 5 листопад 2018 р.