Волонтери зі всієї України відновлюють старовинний замок на Львівщині фото

Волонтери зі всієї України відновлюють старовинний замок на Львівщині (фото)

05.08.2018 15:08
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Майже 40 активістів із різних областей України проводять свою відпустку, відновлюючи старовинний Підгорецький замок, що в однойменному селі на Львівщині. Серед них - математики, біологи, інженери, художники.

Про це інформує «5 канал».

Щороку впродовж тижня небайдужі оселяються поруч із архітектурною перлиною і намагаються повернути їй красу, втрачену в радянський період.

Волонтери взялися відновлювати аварійний кут старовинного муру замку. Зокрема, зміцнюють основу, корегують кути нахилу й скріплюють камені цементом.

«Ми почали працювати з цією стіною ще рік тому. Сталася тут маленька аварія, в один момент пішов сильний дощ або щось трапилося, і частина стіни повністю осипалася. Ми її трохи дорозкладали», - розповідає волонтер з Харкова Сергій Свідло.

Мешкають волонтери у наметовому містечку поруч. До слова, ідея допомагати відновлювати пам'ятку виникла у нинішніх волонтерів 16 років тому під час екскурсії. Тодішній директор галереї мистецтв Борис Возницький ідею схвалив.

Та щоб повністю відновити замок, волонтерської допомоги замало. За попередніми оцінками, капітальний ремонт обійдеться у суму від 20 до 40 мільйонів євро.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram