На Волині єпархія УПЦ КП закликала єпархію УПЦ МП скинути московське ярмо зі своїх плечей

Волинська єпархія УПЦ КП оприлюднила звернення в якому закликала Волинську єпархію УПЦ МП скинути московське ярмо зі своїх плечей та об’єднатися в єдину Помісну Православну Церкву.

Документ, прийнятий на єпархіальних зборах, присвячених 25-й річниці утворення Київського Патріархату, - передає власкор «Вголосу».

У Волинській єпархії УПЦ КП закликають братів з Волинської єпархії УПЦ Московського Патріархату відкинути всі непорозуміння, скинути московське ярмо зі своїх плечей та російську облудну пропаганду зі своїх вух, мужньо прийняти відповідальне та історичне рішення по остаточному відходу від РПЦ задля якнайшвидшого об’єднання українського православ’я в єдину Помісну Православну Церкву.

«Саме в час, коли наші воїни, волонтери, можновладці, весь наш народ здобувають незалежність своєї Держави, виборюючи її кров’ю, – станьмо, браття, і ми разом, пліч-о-пліч, в боротьбі за незалежність і єдність нашого Православ’я. Визвольна війна не тільки для Української Держави, але і для Української Церкви, тому не маємо права програти. Заради минулих поколінь, заради теперішніх жертв, заради майбутніх нащадків», - йдеться у зверненні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram