На Волині єпархія УПЦ КП закликала єпархію УПЦ МП скинути московське ярмо зі своїх плечей

Волинська єпархія УПЦ КП оприлюднила звернення в якому закликала Волинську єпархію УПЦ МП скинути московське ярмо зі своїх плечей та об’єднатися в єдину Помісну Православну Церкву.

Документ, прийнятий на єпархіальних зборах, присвячених 25-й річниці утворення Київського Патріархату, - передає власкор «Вголосу».

У Волинській єпархії УПЦ КП закликають братів з Волинської єпархії УПЦ Московського Патріархату відкинути всі непорозуміння, скинути московське ярмо зі своїх плечей та російську облудну пропаганду зі своїх вух, мужньо прийняти відповідальне та історичне рішення по остаточному відходу від РПЦ задля якнайшвидшого об’єднання українського православ’я в єдину Помісну Православну Церкву.

«Саме в час, коли наші воїни, волонтери, можновладці, весь наш народ здобувають незалежність своєї Держави, виборюючи її кров’ю, – станьмо, браття, і ми разом, пліч-о-пліч, в боротьбі за незалежність і єдність нашого Православ’я. Визвольна війна не тільки для Української Держави, але і для Української Церкви, тому не маємо права програти. Заради минулих поколінь, заради теперішніх жертв, заради майбутніх нащадків», - йдеться у зверненні.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Обурений11 липня 2017 17:45 Відповісти IP:  77.123.170.--- ЧОМУ ЦЯ СЕКТА (УПЦ-ФСБ) ДОСІ НЕ ЗАБОРОНЕНА?????
 • «Кананічєскія» наши:11 липня 2017 13:25 Відповісти IP:  194.44.194.--- Хай вони розповідять, а кому й нагадають, як саме масковскій патріархат «кананічнасть» здобував!!!
  Дивно, ду-у-у-уже дивно, - чому ніхто їм не нагадує про ЦЕ???!!!...
  Може тоді би комусь і відпало бажання належати до ТАКИХ «кананічєскіх»!!!
  Отже:
  «Московська православна церква 141 рік (з 1448 по 1589 рр.) не мала офіційного визнання своєї автокефалії, яке дістала так.
  - Правитель держави Борис Годунов запропонував Константинопольському Патріархові Ієремії ІІ (Траносу) переїхати з захопленого османами Константинополя до Московії. Патріарх приїхав для переговорів, але на місці виявилося, що Годунов хоче залишити у престольному місті — Москві — власного митрополита, а Патріарху пропонує надати резиденцію у «древній столиці» — Владимирі-на-Клязьмі. Коли Ієремія на це не погодився, то Годунов почав вимагати від нього надання неканонічному Московському митрополиту титулу Патріарха. Цікаво, що ієрархи Московської Митрополії навіть не спілкувалися у вирішенні цих питань. Зрештою, під тиском мирської влади та обставин (ПІСЛЯ ПІВРІЧНОГО УТРИМАННЯ У МОСКВІ В НЕВОЛІ (!!!) У 1588 РОЦІ), Патріарх Ієремія погодився на умови Бориса Годунова».
  (wikipedia.org/wiki/Російська православна церква)

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm