Волинські легкоатлети здобули сім медалей на чемпіонаті України

Збірна Волинської області з легкої атлетики здобула сім медалей на чемпіонаті України.

Про це кореспонденту  «Вголосу» повідомили у Федерації легкої атлетики Волині.

Командний чемпіонат України серед юнаків 2000 року народження і молодших відбувся у Кропивницькому. Він був головним етапом відбору атлетів для участі в Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі, який 22-30 липня прийматиме Дьйор (Угорщина).

Загалом волинські спортсмени завоювали сім медалей, серед яких два «золота», чотири «срібла» і одна «бронза». У загальнокомандному заліку збірна Волинської області посіла 7 місце із 23 команд.

В обох фіналах на 100 та 200 метрів Ерік Костриця встановив свій особистий рекорд. Щоправда, на стометрівці 11.19 с вистачило тільки для 2 місця, а от 22.55 с на 200 метрах дозволили стати чемпіоном країни. Ще одне перше місце везе додому Вікторія Шоломіцька, яка перемогла у заході на 5 000 метрів в спортивній ходьбі. Тут увесь п`єдестал був традиційно волинським – другою стала Юля Петрик, а третьою – Дарина Касян. Іванна Кух привезе додому у Любешів «срібло» на дистанції 2 000 з перешкодами. Таку ж медаль завоював у спортивніх ходьбі на 10 000 метрів Дмитро Медведюк. 

 

«Вголос»

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram