Про це власкору «Вголосу» повідомили у прес-службі Волинської прокуратури.

У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та Управлінням Служби безпеки України у Волинській області слідчих дій, в тому числі негласного характеру, викрито під час чергового одержання неправомірної вигоди в розмірі 1300 гривень та 220 доларів США головного державного інспектора митної служби на митному посту «Устилуг» Волинської митниці ДФС.

Неправомірну вигоду митник одержав за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації. Загалом вдалось зафіксувати чотири епізоди незаконного збагачення посадовця митного органу.

Разом із тим, проводяться слідчі (розшукові) дії щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи.

Наразі в указаному кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії. Згодом вирішуватиметься питання повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання щодо них запобіжного заходу.