Волинський плавець здобув «золото» на чемпіонаті України (ФОТО)

Волинський спортсмен Ілля Петрочук здобув три нагороди на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юнаків, що пройшов 15-18 березня у Дніпрі.

Про це власкору «Вголосу» повідомили в управлінні з питань фізичної культури та спорту.

Ілля Петрочук, вихованець КЗ «СДЮШОР плавання Луцької міської ради» тренера Олександра Сологуба, тричі піднімався на п’єдестал пошани, здобувши «золото» на стометрівці вільним стилем, «срібло» на 200-метрівці вільним стилем і «бронзу» на дистанції 100 метрів на спині.

За підсумками усіх виступів команда Волинської області посіла 8 загальнокомандне місце серед 24 команд, які брали участь у змаганнях, а команда комунального закладу «СДЮШОР плавання Луцької міської ради», завоювавши три медалі, посіла 9 місце серед 45 позашкільних установ нашої країни.

Після закінчення чемпіонату України, луцький спортсмен Ілля Петрочук 18-19 березня брав участь у престижних міжнародних змаганнях з плавання – ІІІ етапі «Mad wave challenge 2017», який пройшов в місті Руза (Московская обл.) у Палаці водних видів спорту «Руза». За підсумками попередніх двох етапів цих змагань у своїй віковій категорії Ілля займав друге місце. У перший і другий день волинський плавець показав найкращий час на дистанціях 50 і 200 метрів вільним стилем. Після трьох етапів Ілля Петрочук очолив список кращих плавців міжнародних змагань з плавання «Mad wave challenge 2017» у загальному заліку. Заключний етап міжнародних змагань відбудеться 7-9 травня в м. Казані (Росія) в басейні УСК «Буревісник».