Волиняни за 8 місяців сплатили 128 млн грн військового збору

За підсумками 8 місяців 2017 року з легальних доходів волинян до держбюджету спрямовано 128,1 мільйона гривень військового збору. Це на понад 20,5% більше проти відповідного періоду 2016 року.

Таку інформацію повідомили у ГУ ДФС у Волинській області, передає власкор «Вголосу».

«Позитивна динаміка зі сплати військового збору за підсумками 8 місяців 2017 року характерна для всіх районів Волині. Насамперед, це вказує на відповідальне ставлення працедавців, котрі розуміючи важливість легальної оплати праці, своєчасно та в повному обсязі перераховують суми військового збору в бюджет», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як наголосила керівник волинських фіскалів, кожен працюючий повинен розуміти, що саме його легальна зарплата – це не лише гарантований державою соціальний захист, а й така важлива в нинішніх реаліях допомога українській армії.

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram